Značka Zeus Sport začala svoju misiu vo svete športu v roku 1999 v Torre Annunziata (Neapol, Taliansko) ako tím mladých a ambicióznych podnikateľov, ktorí chcú dosiahnuť najvyššiu úroveň vo futbale a súťažiach. 

Najskôr ako futbalový dodávateľ pre akadémie a amatérov,  značka postupne rozšírila ponuku pre všetky tímové športy poskytovaním oblečenia, doplnkov a vybavenia. Po 20 rokoch od svojho vzniku je Zeus známa značka, ktorá vyváža do viac ako 50 krajín sveta a môže sa pochváliť viac ako 50 hrdými filiálkami po celom svete. Úspech spoločnosti Zeus je známy pre vzácnu a presnú starostlivosť o zákazníkov, prípravu a spracovanie objednávok v čo najkratšom čase.

Veľká motivácia a ambície umožnili značke ZEUS obliecť dôležité tímy, ako sú FC Crotone, FC Bari, Frosinone Calcio, Španielska volejbalová federácia, Kamerunská volejbalová federácia, Talianska hokejová reprezentácia a ďalšie.

Celá organizácia spoločnosti viedla spoločnosť k expanzii v troch rôznych smeroch:
– rozšírenie na nové rozvíjajúce sa trhy;
– inovácia v oblasti textílií, výrobkov a štýlu;
– úplná organizácia zamestnancov a nových štruktúr.


Poslaním spoločnosti je rozšíriť značku ZEUS na slovenskom trhu a poskytnúť klubom komplexné športové vybavenie, od tréningových pomôcok až po kompletné sady oblečenia.

Logistika

Sme priamymi zástupcami značky ZEUS na slovenskom trhu so sídlom v Košiciach. Tento fakt nám poskytuje veľkú výhodu byť v neustálom spojení s centrálou Zeus v Taliansku. Sídlo spoločnosti Zeus Sport má veľké a moderné vybavenie, ktoré disponuje skladom rozprestierajúcom sa na ploche viac ako  20 000 m2 s viac ako 3 mil. produktmi.  Predaj a logistiku realizujeme koordinovaným a veľmi rýchlym spôsobom, aby sme dosiahli maximálne uspokojenie u zákazníka tzv. spôsobom služby na kľúč:
  • v prvom rade sa oboznámiť s potrebou zákazníka,
  • následne poskytnúť možnosti pre uspokojenie predstáv zákazníka,
  • a v konečnom dôsledku samotná realizácia a výber finálneho produktu.
Preto nás pri riešení komplexného športového oblečenia (dresy, tréningové sady, vychádzkové sady atď), pomôcok neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo mailu a nechajte si vypracovať kompletnú ponuku.


Dizajnová kancelária

Zeus ponúka možnosť vytvorenia návrhu aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Nechajte na nás splniť Vám vaše predstavy. Sieťotlač, vyšívacie stroje a potlač oddelenie robia Zeus spoločnosťou, ktorá ponúka 100% produkt, vysoko ocenený našimi zákazníkmi.


TOTAL TEAMWEAR

Zeus je hrdý na to, že môže obliekať kluby a reprezentácie, či už amatérov alebo profesionálov. TEAMWEAR zložený z oblečenia, doplnkov a vybavenia pre všetky športy, ako sú: futbal, volejbal, basketbal, hádzaná, ragby, beh. Stovky tímov na celom svete radi nosia produkty spoločnosti Zeus, aby sa zlepšil ich výkon.

 

 

SPONZORSTVO

Po rokoch tvrdej práce sa značka Zeus rozšírila do celého sveta, ktorá je hrdá na svojich sponzorov:

VÝVOJ LOGA